#2016-06-15 01:13:17 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Kochani doradźcie mi proszę jaki kolor będzie najlepszy do dużej łazienki z wanną i prysznicem o prostokątnym kształcie. Chodzi mi bardziej o motyw który jest modny i warto w jego kierunku podążać bo odpowiedzi „różowy, niebieski, zielony” mało mi powiedzą. Mieszkanie utrzymane jest w motywach jasnego drewna, jeśli to komuś jest potrzebne.
#2016-06-15 03:36:28 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Motyw? Też cieżko jest cokolwiek odpowiedzieć bo po pierwsze jest to rzecz zależąca od gustów, a po drugie to dobrze byłoby zobaczyć mieszkanie i ocenić. Mi podobają się ciemne łazienki, fajnie wyglądają podłużne płytki z kremowymi i brązowymi kolorami. Takie rozwiązanie wybrałem u siebie, bo znalazłem sobie polecanego glazurnika z Warszawy który nie dość że robotę zrobił fantastycznie to potrafił dobrze doradzić.
#2016-06-15 03:47:04 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Przypomniała mi się różowa łazienka w wynajętym mieszkaniu ze studiów :P. Może komuś się coś takiego podoba wiec nie chciałabym urazić, ale dla mnie to była po prostu tragedia. Źle się tam czułam, dzieki czemu nauczyłam się bardzo szybkich pryszniców :D. Pozdrawiam.
#2016-06-15 05:40:27 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Podaj proszę nazwę firmy. Nigdy nie zaszkodzi porównać sobie ceny itd :)
#2016-06-15 06:03:39 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Nie ma sprawy, firma nazywa się Glazurnictwo Ciszewscy i działa w tej branży od wielu lat. Cenię ich szczególnie za to że nieustannie się rozwijają wiec mozna ich wynajac również do malowania, montażu itd. Jeśli chcesz porównywać ceny to pod tym wzgledem beda niewatpliwie konkurencyjni.
#2016-06-15 08:01:54 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

To dobrze, bo takiej firmy szukam. To co zauważam u nas nie tylko na rynku usług, ale nawet i paliw, albo produktów to jakieś dziwne betonowanie cen. Zamiast kusić klienta i oferować lepsze warunki niż obok, albo za rogiem to większość oferuje jednakowe stawki przez co brakuje tego decydującego czynnika wyboru i o decyzji decydują mało ważne szczegóły.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015