#2016-06-14 07:48:39 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Czy ktoś z forumowiczów zajmuje się tłumaczeniami albo może polecić jakiegoś fachowca z opola? Potrzebne mi są tłumaczenia audiowizualne i niestety ogromnym problemem jest tutaj bardzo krótki termin, zapłacę nawet więcej tylko koniecznie muszę to mieć na czas i zrobione naprawdę porządnie. Jak możecie kogoś polecić to będę mega wdzięczny!
#2016-06-14 08:31:51 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

przecież jest dużo profesjonalnych biur tłumaczeniowych w Opolu, wystarczy troszkę się rozejrzeć w temacie, a pewnie bardzo szybko znajdziesz, chociażby po necie warto posprawdzać, tam zreszyą masz też mnóstwo opinii, którymi to możesz się posiłkować.
#2016-06-14 10:35:53 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Większośc firm zajmuje się dzisiaj chyba tego typu tłumaczeniami, no chyba że potrzebujesz czegoś z jakiegoś bardzo dziwnego języka, ale nawet o chiński nie jest specjalnie trudno dzisiaj. Ja mam znajomego który się tym zajmował kiedyś, nie wiem niestety czy dalej to robi, jeśli tak to dam znać i napiszę.
#2016-06-14 11:41:26 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

No to będę bardzo wdzięczny za takie informacje. Ja wiem, że tłumaczeniami zajmuje się dzisiaj mnóstwo osób, ale z drugiej strony mamy świadomość tego, że opinie w sieci często pozostawiają wiele do życzenia i lepiej po prostu kogoś zapytać.
#2016-06-14 11:53:13 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

A co kolego, sam nie umiesz sobie tego przetłumaczyć? To po to w szkołach tyle się wałkuje językaangielskiego żeby później z niego nie korzystać? :P
#2016-06-14 13:45:34 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

po pierwsze to chodzi o język hiszpański, a w zasadzie przełożene z polskiego na hiszpański, a po drugie to zależy mi na bardzo wysokiej jakości, anwet jakbym chciał to nie ogarne tak dobrze, a ma to być materiał promujący nasza firmę. Nie wiem po co te złośliwości…generalnie poradziłem sobie, znalazłem już biuro. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015