#2016-06-05 20:03:32 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Mam pewien problem z tłumaczeniami dokumentacji samochodów bo niemiecki urząd nie chce ich przyjąć i w zasadzie nie wiem już co mam zrobić. Więcej papierów nie posiadam wiem ze spełniają wszystkie wymagania, a niemieckiego nie znam na tyle żeby sie z nimi dogadac ewentualnie dopowiedziec co trzeba.
#2016-06-05 22:39:19 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Z Niemcami nic nie ma na dogadanie – ordnung muss sein. Może pojedź tam z kimś kto dobrze zna niemiecki. Może dokumenty masz nieprzetłumaczone?
#2016-06-06 00:59:00 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Dokumenty są przetłumaczone, pare dni temu odebrałem je od faceta który sie tym zajmuje.
#2016-06-06 03:41:07 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Cześć. Troche sie na tym znam i myślę że brakuje im w urzędzie technicznego tłumaczenia dokumentów. Tez kiedys zrobiłem błąd i poszedłem do ogólnego tłumacza, który po prostu nie zna sie na fachowym jezyku przez co dokumenty były niezrozumiałe :p.
#2016-06-06 06:24:56 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Zgadza się, poszedłem do zwykłego biura w moim mieście. Myślałem że każdy tłumacz przetłumaczy wszystko. Gdzie w takim razie znajdę specjalistę i jak odbywa się zdalne tłumaczenie bo z tego co wiem u mnie nie znajdę specjalisty z dziedziny budowy maszyn i techniki. Pozdrawiam.
#2016-06-06 08:53:30 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Korzystałem co prawda z usług niedrogiego tłumacza technicznego angielsko polskiego i polsko angielskiego, ale zasada chyba jest jednakowa. Wszystko odbywa się zdalnie poprzez mail i tradycyjną pocztę. Dzięki temu nie musisz nigdzie biegać i tracić czas. Osobiście taka forma jest dla mnie bardzo dobra bo często odbierałem tłumaczenia będąc już za granicą.
#2016-06-06 09:47:53 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Bardzo dziękuję za pomoc. Zdalne załatwienie tej sprawy bardzo by mi pasowało bo mieszkam w małej miejscowości jak już wspomniałem i musiałbym wyjechać na kilka dni do najbliższego miasta czyli Krakowa żeby cokolwiek załatwić. Nie mam na to czasu ani chęci więc bardzo sie ciesze ze istnieje cos takiego co opisałeś :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015