#2016-06-02 10:50:10 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Witam. Nadszedł czas na zmianę podłóg. Niestety moje stare parkiety już się nie nadają do remontu i trzeba zrobić nowe. Interesuje mnie nowa podłoga drewniana Katowice są miastem w którym mieszkam i tu właśnie te podłogi chcę kupić. Czy cos możecie polecić? Najlepiej z układaniem jeszcze :P
#2016-06-02 13:11:41 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Cześć. Myślę, że znajdziesz firmę, która oferuje montaż podłogi w Katowicach dosyć prosto. No chociażby tutaj, na stronie podlogikatowice.pl masz taką firmę, które sprzedaje parkiety i zrobi to bardzo dobrze, możesz mieć pewność, że z ich usług będziesz zadowolony. A polecam bo też ich podłogi mam w domu i z autopsji znam :D
#2016-06-02 13:36:09 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

A gdzie tam jest informacja o tym, że montaż też mogę zrobić? Bo coś nie mogę znaleźć
#2016-06-02 14:11:37 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

A tutaj: podlogikatowice.pl/uslugi/ możesz sobie poczytać o wszystkich usługach, jakie mają ofercie. Jak widzisz, całkiem tam ich sporo bo oprócz parkietów robią też tarasy, przygotowują posadzki, renowację też robią. Ogólnie to full wypas :D Poszperaj sobie na ich stronie, może Cię coś jeszcze ciekawego zainteresuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015