#2016-05-13 01:18:54 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Cześć wszystkim. Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych i razem z sąsiadami stwierdziliśmy, że zamontujemy plac zabaw. Mamy taką wolną przestrzeń którą możemy zagospodarować i jako, że na osiedlu jest dużo dzieci to taki pomysł wydaje mi się bardzo ciekawy. Ktoś może polecić mi jakiegoś wykonawcę?
#2016-05-13 02:22:33 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Jak duży ma być to plac? Wiem, że w internecie można dostać części do samodzielnego złożenia. Domyślam się, że jest też tam sporo facetów którzy mogli by to zmontować. Zestawy nie są skomplikowane a można kupić naprawdę spory plac.
#2016-05-13 03:56:34 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Mi też jakiś czas temu chodził po głowie ogrodowy plac zabaw. Gotowe zestawy kupujesz na portalach i składasz je na miejscu. Ja osobiście polecam zestawy drewniane, są droższe i cięższe do złożenia, ale jakość wykonania i efekt jest imponujący. Taki drewniany plac nie psuje wyglądu ogrodu.
#2016-05-13 05:53:48 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

No to ja polecam odwiedzić stronę Winnetoo. Jest to firma która specjalizuje się w robieniu właśnie takich ogrodów. W ofercie mają nie tylko zestawy na ogród, ale również większe projekty. Na stronie masz tez realizacje więc możesz sobie zobaczyć jak wygląda gotowy zestaw.
#2016-05-13 07:27:52 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Żona zamawiała z tej strony jakieś graty. Kupiła kiedyś na działkę taki drewniany domek ze ślizgawka. Niby taka mała rzecz, ale dzieciaki acyl czas koło tego biegały i się bawiły. Super sprawa i to wcale nie dla tego, że nie muszę się zajmować dziećmi :D
#2016-05-13 09:35:40 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Dzięki bardzo za opinie. Sąsiadka właśnie przyszła do mnie z gotowym projektem który zrobił dla niej znajomy. Kosztowo wychodzi trochę drożej, ale będziemy mieli wszystko co sobie wymyślimy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015