#2016-05-11 03:32:34 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Hej Wam. Mam już po dziurki w nosie tego, jak mój chłopak bałagani i co najgorsze nie przejmuje się tym! Nie wiem czy da się tę cechę u kogoś zmienić.. chciałabym żeby normalnie sprzątał za sobą i był bardziej domyślny, no ale jak widać nie da rady.. Ostatnio zaprosił znajomych do siebie do domu i ostro popili. Jak przyszłam tam na drugi dzień to rany boskie.. nie widziałam jeszcze nigdy takiej meliny, a ten jeszcze zaskoczony, że to naturalne jest itp. eh..
#2016-05-11 03:54:35 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

No to się chyba koleżanko nie dobraliście. Ja jestem taką hmm.. bałaganiarą, ale taką w graniach rozsądku i mojemu chłopakowi to nie przeszkadza ;) wręcz przeciwnie, oboje nie dbamy za bardzo o porządek i tym samym mamy spokój :P
#2016-05-11 06:24:13 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Może coś od razu jeszcze ktoś podpowie, gdzie kupić jakieś opakowania na płyty? Bo mój chłopak to informatyk, mnóstwo ma tego po domu i też mnie już trafia, jak mam non stop trafiać na płyty gdziekolwiek nie pójdę.
#2016-05-11 08:49:35 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

To może ja tak trochę nieśmiało wtrącę, bo tak jeździcie tutaj po facetach… ;) gmcd.pl/opakowania.html pod tym linkiem znajdziesz dużą i bogatą ofertę opakowań na płyty cd i dvd. Sam tam kupowałem i bardzo polecam ;)
#2016-05-11 10:18:07 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Ja się niestety rozstałam z chłoapkiem przez to, że był takim bałaganiarzem i miał w sobie zero organizacji.. na początku myślałam, że wytrzymam ale wraz z biegiem czasu coraz bardziej mnie to denerwowało i w końcu uznałam, że nie wytrzymam. To jednak prawda, żę największe pierdółki czasem mogę zaważyć, czy związek sobie poradzi, czy też nie.
#2016-05-11 11:48:36 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Ale dramatyzujecie w tym wątku, masakra jakaś, tak jakby komuś trochę nieporządku miało kiedyś zaskodzić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015