#2016-05-05 23:46:31 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

Czy waszym zdaniem warto jeszcze wydawać pieniądze na klasyczne meble kuchenne? Za chwile wprowadzam się na nowe mieszkanie i chciałam je jakoś ładnie urządzić, tylko wiadomo brakuje kasy. Mąż przekonuje żeby wziąć tańsze meble tradycyjne, ale ja wolałaby jednak nowoczesne meble z błyszczącymi frontami. Może macie namiary na jakąś firmę, gdzie można kupić tańsze meble albo chociaż same fronty czy blaty na wysoki połysk?
#2016-05-06 02:42:39 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Masz racje, lepiej nawet poczekać, uskładać troszkę więcej kasy i kupić to, co ci się najbardziej podoba. Bez sensu iść na kompromisy urządzając swoje pierwsze mieszkanie. A jak będziesz chciała przygotować oryginalny projekt kuchni w Poznaniu to daj znać, będę mogła kogoś polecić. Jeśli chodzi o same inspiracje to najlepiej poszukaj w necie, na stronach firm meblarskich albo w serwisach o aranżacji wnętrz.
#2016-05-06 04:38:37 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Ja nie wiem, dlaczego nagle wszyscy jednoczesnie zachwycają się meblami na wysoki połysk, jeszcze kilkanascie lat temu to był wyraz największego obciachu, bo takie meble kojarzyły się z meblościankami z PRL-u, a nagle zmiana w drugą stronę. Jak dla mnie nic nie pobije oryginalnych frontow i blatów drewnianych. Żadne laminaty, tworzywa mineralne czy nawet blaty kamienne. Kuchnia i w ogóle meble zawsze najlepiej wygladają wtedy, gdy są zrobione z drewna. Inna sprawa, gdy chodzi o dodatki. Tutaj nie mam nic przeciwko nowoczesności i sam chetnie kupiłbym akcesoria Blum Warszawa ma to do siebie, że szybko lyka wszystko co nowe, ale mnie jakoś nie do końca przekonuje ten ogólny zachwyt laminatami.
#2016-05-06 05:31:33 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Osobiście bardzie podobają mi się meble klasyczne, ale te nowe kuchnie też robią wrażenie, bo wszystko do siebie idealnie pasuje. Moim zdaniem w takiej nowoczesnej kuchni jednak troszkę trudniej o utrzymanie idealnego porządku, zwłaszcza jak fronty mebli sa białe.
#2016-05-06 08:02:22 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Jak będziesz szukała pomysłow na kuchnię to zerknij na stronę sassco.com.pl. W tym serwisie jest mnóstwo ciekawych produktów, które możesz wykorzystać przy projektowaniu i urządzaniu kuchni, także warto tam zajrzec.
#2016-05-06 10:13:41 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Nie wazne jakie meble kupisz, ważne żeby były porządnie wykonane i pomiesciły wszystko czego potrzebujesz w kuchni, jednym słowem chodzi o to, żeby kuchnia była funkcjonalna, reszta to tylko dodatek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015