#2016-05-06 03:23:41 

MerryLu

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Braniewo

Wiek: 49

Od przyszłego miesiąca zaczynam nową pracę. Będę pełniła rolę asystentki prezesa i jakby nie patrzeć jest to funkcja mocno reprezentacyjna. Często będę się przemieszczać na różnego typu spotkania, więc muszę przy okazji dobrze wyglądać. Jak myślicie czy jedna torebka mi wystarczy do pracy?
#2016-05-06 04:20:47 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Przy takiej pracy samej toerbki nie będziesz wykorzystywała zapewne zbyt często, ale musisz mieć na względzie, że nie do każdego stroju należy nosić taką samą torebkę. Na twoim miejscu kupiłbym ich kilka nawet na tak zwany zapas. Sama wiesz jaką masz garderobę i co będzie do niej pasowało.
#2016-05-06 04:33:09 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Na pewno mogę ci polecić original-label.pl, jako najlepszy sklep z damskimi torebkami. Osobiście w nim kupowałem prezenty i bardzo się cieszę, że znajomi podesłali mi ten namiar. Teraz mam nadzieję, że pomogę kolejnym osobom, które mają ochotę na zakup doskonałej jakości towarów.
#2016-05-06 07:01:47 

Czekistka

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Sopot

Wiek: 19

Faktycznie sklep jest godny polecenia. Wystarczy spojrzeć na stronę original-label.pl/pl/c/Versace-Jeans/42, gdzie można znaleźć szałowe wzory. Większość z nich jest dostępna od ręki i to w niezłej cenie. Jakość jest tutaj nie do podważenia. Kup sobie kilka torebek i nie będziesz miała wielkiego problemu.
#2016-05-06 08:40:34 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

Ja uwielbiam markę Lacoste. Od kilku lat, kiedy po raz pierwszy miałam styczność z tymi produktami, zawsze zaczynam planowanie zakupów od sprawdzenia nowości tej firmy. A muszę powiedzieć, że wymagania ma dość duże jak na kobietę.
#2016-05-06 09:11:17 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

A ja nie wyobrażam sobie z kolei wyjścia na imprezę bez czegoś od Armaniego. To mój sztandarowy projektant, który stał się prekursorem dobrego smaku dla innych projektantów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015