#2016-04-22 02:00:09 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

Mam ogromny i palący wręcz problem. Prowadzę restaurację i niestety zauwazyłam u siebie wczoraj w nocy szczura. Nie powiem, trochę mnie to przeraziło, oczywiście restaurację zamknęłam na kilka dni ale trzeba to jakoś szybko załatwić. Kuchnia jest zamknięta więc tam nie madostępu, ale też skąd mam wiedzieć czy nie dostanie się tam przez wentylację. Potrzebuję szybko wynając kogoś kto mi tenn probem rozwiąże, kogos od brudnej roboty.
#2016-04-22 03:45:40 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Ja tam nie wiem, ale kiedyś to się samemu takie sprawy załatwiao i po prostu sie je ubijało młotkiem albo kijem. Nikogo nie trzeba było zamawiać, chyba, że był to ktos po sąsiedzku albo po znajomości. Teraz to takie wszystko jest wychuchane, ze nawet karpia samemu nie ubije w wannie.
#2016-04-22 05:38:04 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

Ty chyba sobie kompletnie nie zdajesz sprawy z tego, czym może grozić takie zabicie samemu szczura i zostaiwenie tak sprawy. Moze w swoim domu sobie sam je zabijaj, chociaz jesli masz dzieci to bym się powazie zastanowiła czy powinny z tobą mieszkac. Ja w kazdym razie nie zamierzam ryzykować utratą licencji i potruciem klientów, bo ktoś nie dosprzątał odchodów takiego szczura czy myszy. Wez sie człowieku ogarnij i przestać żydzić kasę na niezbędne rzeczy.
#2016-04-22 06:20:15 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Przepraszam bardzo, ale „żydzić” to bardzo nieładne słowo. Mówimy skąpić, pan ewidentnie skąpi :) A wracając do tematu myślę, że oni: zwalczanie-szkodnikow.com/oferta/deratyzacja powinni ci w miarę szybko załatwić sprawę. Co ważniejsze, poważnie poszukają w każdym zakamarku czy jakiś delikwent ci nie został w kątach i posprzątają. reszte ci już powiedzą sami. Ja sama nie korzystałam, ale mój kolega miał nawracający problem mrówkowy, który nie chciał się niczym rozwiązać, więc w końcu wezwał kogo trzeba i zrobili co trzeba.
#2016-04-22 09:13:04 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Zgadzam się, również z nich korzystałem, więc jeśli będzie problem z robakami wszelkiego rodzaju, tu masz informacje zwalczanie-szkodnikow.com/oferta/dezynsekcja . Działają szybko i skutecznie a o to chyba chodzi, szczególnie w lokalach gastronimicznych. Ja wręcz powiem, że brawo dla ciebie, że nie chcesz tego załatwiać sama tylko wolisz zdać się na ludzi, którzy wiedzą co robią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015