#2016-04-01 05:52:18 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Dom praktycznie gotowy i pozostały do wykończenia detale, które jednak mają znaczenie. Postanowiłem, że będę miał ogród z prawdziwego zdarzenia, więc tak będzie. Czy sądzicie, że taras będzie będzie wyglądał dobrze. Według mnie i moich bliskich będzie to idealne miejsce do letniego wypoczynku.
#2016-04-01 07:14:33 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Jeśli chodzi o taras w ogrodzie to nie ma nic lepszego. Czas spędzony z rodziną w takim otoczeniu jest naprawdę wart swojej ceny. Oczywiście musisz wybrać odpowiednie drewno do tego celu, żeby wytrzymało czas intensywnego używania i co ważne trudnych w naszym regionie warunków atmosferycznych.
#2016-04-01 08:15:21 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Ja też bym chciała mieć możliwość zainstalowania takiego tarasu, ale jak na razie mam tylko i wyłącznie balkon. Ale każdy lubi to co ma. Ja na moim balkonie postanowiłam wykorzystać elementy drewniane, które są namiastką tarasu. Nieźle to wygląda. Jeśli chodzi o taras, to na pewno też się nie zawiedziesz.
#2016-04-01 10:08:29 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Każdy dobry dom ma w Poznaniu taras wykonany z drewna. To jest niejako usługa pod klucz, bo każdy użytkownik ma inne oczekiwania względem takiego tarasu. Możesz sobie zaprojektować dowolny rozmiar i możesz też wybrać rodzaj drewna, który będzie ci najlepiej odpowiadał. Dobrze wybrana podłoga to podłoga na lata.
#2016-04-01 11:46:06 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Jeśli chcesz wykonać coś z drewna w swoim domu to tylko i wyłącznie z profesjonalistami. Polecam zajrzeć na stronę zakladstolarskipigla.pl/oferta/drzwi-drewniane i wybrać to co najlepsze. Firma wykonuje zarówno małą architekturę, jak drzwi, ale jest w stanie zrobić coś na miarę dużo większych oczekiwań jak tarasy czy stoiska targowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015