#2016-03-25 02:48:51 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Hej! Mam taki dylemat co zrobić z dość sporą sumą, którą niespodziewanie odziedziczyłam. Czy warto złożyć je na jkeijś lokacie czy może inwestować na giełdzie? Szczerze mówiąc nie znam się prawie w ogóle na rynku finansowym dlatego byłabym wdzięczna za każdą radę! Dzięki śliczne :)!
#2016-03-25 04:04:03 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Jeśli naprawdę w ogóle się nie znasz to najlepszym wyjściem jest zatrudnienie inwestycyjnego doradcy który pomoże ci wybrać właściwy kierunek. Jest sporo takich firm i lepszych i gorszych. Ja bym na Twoim miejscu kierował się doświadczeniem firmy i tym, że nie boją się w razie konieczności podjąć ryzyka.
#2016-03-25 05:28:34 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Jak nie masz o niczym pojęcia to pójdź do banku i tam ci pomogą otworzyć lokatę, a procenty będą rosły
#2016-03-25 08:26:53 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

Rozumiem, że ciężko ci podjąć decyzję w ogóle w co zainwestować pieniądze, tak? Myślę że w takim razie nie obędzie się bez jakiegoś profesjonalnego doradcy. Fajnie jakby miał w swojej ofercie zarówno taką pomoc doradczą np. wybór lokaty jak i propozycje zainwestowania dużych kwot. Ja ze swojej strony polecam firmę z Poznania- Architekci Zysku. Naprawdę solidna marka- zawsze świetnie przygotowani i na bieżąco ze wszytskimi nowinkami rynkowymi
#2016-03-25 11:00:48 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Są różne opcje dla ciebie mozesz wybrać bezpieczne inwestycje typu lokata albo jakieś pewne akcje albo te bardziej ryzykowne. Przynajmniej przy tych drugich na bank potrzebujesz pomocy ze strony jakiegoś speca. Też słyszałem o tych architektach zysku- poodobno mają innowacyjne podejście i dużo pomysłów. Ale jest wiele takich firm, może popytaj, podzwoń po konkretnych doradach
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015