#2016-03-11 09:54:05 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Kilka dni temu miałem okazję niestety oddać moje auto do mechanika, który stwierdził dużą usterkę silnika. Konieczny jest albo remont albo też wymiana silnika. Nie wiem, kiedy to się skończy, ale sądzę, że potrwa to dobrych kilka tygodni. W tym czasie muszę jednak czymś się poruszać. Gdzie znajdę dobre samochody i dobrą wypożyczalnię?
#2016-03-11 11:52:08 

Czarno-Biała

Użytkownik

Sprawy silnikowe w aucie nie wróżą niestety nic dobrego. Czekają cię koszty i to pewnie niemałe. Tylko w przypadku samochodów, które mają jeszcze wysoką wartość warto wykonywać takie naprawy. W innych przypadkach to raczej opcja nieopłacalna.
#2016-03-11 12:04:21 

Koniec

Użytkownik

To cię koleżanka pocieszyła, ale ty już pewnie wiesz ile cię to będzie kosztowała. Opcja z samochodem zastępczym z warsztatu pewnie nie wchodzi w grę. Pozostaje ci więc skorzystać z innego źródła, które wyda ci auto zastępcze. Na przykład Torcar oferuje dobre samochody, na pewno coś tam znajdziesz.

#2016-03-11 14:55:37 

Zmylona

Użytkownik

Spokojnie znajdziesz i to w dodatku coś fajnego. Ostatnio też szukałam dla siebie auta na dłuższy okres, aby nie wydawać dużej kwoty na zakup i bez problemu udało mi się znaleźć ciekawą propozycję.
#2016-03-11 15:48:11 

421ON124

Użytkownik

Praktycznie pomoże ci każda wypożyczalnia samochodów Buk, Opalenica, Poznań, obsługują praktycznie wszystkie miasta w Wielkopolsce, a nawet dalej.

#2016-03-11 16:07:38 

MerceDres

Użytkownik

Też mam jakieś niepokojące objawy spod maski. Muszę pojechać do mechanika i sprawdzić, bo może się to źle czasami skończyć. Teraz wydasz parę złotych, a będzie spokój na przyszłość. W innym przypadku może mnie czekać taki wydatek jak ciebie. A tego to już bym nie chciał. Zawsze pozostaje też zakup nowego samochodu, ale to już droższy temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015