#2016-03-02 07:36:45 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Okres letni to najlepszy okres jeśli chodzi o zarobek w moim pensjonacie. Ze względu na miłą okolice i bliski dostęp do jeziora mogę cieszyć się pełnym obłożeniem pokoi przez całe wakacje, a nawet i wcześniej. Niestety klienci bardzo mocno skarżą się na komary i inne owady, które pojawiają się w związku z bliską obecnością lasu. Jakie rozwiązanie jest najlepsze?
#2016-03-02 08:59:41 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Jedno jest pewne, że żaden klient nie przyjeżdża na wakacje po to, żeby uganiać się z gazetą za muchami czy komarami, które atakują go nocną porą. Chodzi o wypoczynek i to jak najlepszy. Najlepsze rozwiązania to najprostsze rozwiązania i te polecam ci zastosować. Kup zestaw moskitier i je zamontuj. Wtedy żaden owad nie przedostanie się do środka.
#2016-03-02 11:50:18 

MerryLu

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Braniewo

Wiek: 49

A ja mam w swoim obiekcie duże okna balkonowe, które muszą być ruchome, żeby klienci mogli swobodnie korzystać z balkonu, co na nich mogę zamontować?
#2016-03-02 13:25:40 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

W sklepach masz specjalne siatki na balkon. Jest ona dużo większa od tradycyjnego i zawiesza się ją w dwóch częściach, żeby można było swobodnie przez nią przechodzić. Wygląda to nieźle i jest przede wszystkim skuteczne.
#2016-03-02 13:59:29 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Jedno mogę powiedzieć, że moskitiera na balkon to idealny przedmiot dla każdego pomieszczenia w którym przebywają dzieci. U mnie zawsze było tak, że po każdym wyjściu na balkon drzwi były otwarte, co stanowiło wręcz zaproszenie dla niechcianych gości z zewnętrz. Napomnienia niestety nie pomagały, pomogły za to siatki.
#2016-03-02 16:08:05 

Czekistka

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Sopot

Wiek: 19

Niewielkim kosztem przeprowadzisz operację, która będzie miała wiele pozytywnych opinii. Twoi klienci na pewno ucieszą się z tego rozwiązania, zwłaszcza ci, którzy mieli już okazję przebywać w twoim ośrodku w poprzednich latach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015