#2016-02-19 14:14:57 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Mieszkam w pewnej starej ale wyremontowanej kamienicy i w remoncie postanowiłem powrócić do konceptu kominka lub piecyka. Szukam więc inspiracji bo szczerze mówiąc nie wiem czy iść w stronę tradycyjną, modern czy może połączyć? Jak wy macie, czy w ogóle macie komunki slach piecyki? Jeśli tak, to czy nie okazały się fakapem?
#2016-02-19 15:03:37 

DamaKaro

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Frombork

Wiek: 21

J mam u siebie piecyk, wróciłam do tradycji, jak to sam powiedziałeś i poszłam w stronę starych kafli. U nas akurat nie było z tym problemu bo mieszkam na śląsku i jak ktoś je rozbiera, żeby zrobic coś nowszego, to szczerze mówiąc pełno tego jest i można kupić stare piękne i niedrogo. A więc wewnątrz jest nowoczesny i oszczędny a na zewnątrz starodawny. Co do stylu to juz musisz sobie sam odpowiedziec na pytanie jak ma wyglądac twoje mieszkanie i co tak naprawdę ponadczasowo lubisz? Czy to tylko moda, czy może jednak twój gust jest silnie w jakimś nurcie osadzony?
#2016-02-19 15:52:25 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Po prostu obejrzyj sobie galerie zdjęc różnych piecy i kominków i zrób wstępną selekcję. Możesz to zrobic np tu: kominki.org/galeria-zdjec , masz tu naprawdę najróżniejsze style i możesz przebierac do woli. Tak będzie najlepiej moim zdaniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015