#2016-02-05 06:21:05 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem młodym przedsiębiorczą, kilka lat temu założyłem firmę, która teraz świetnie funkcjonuje. Wraz z jej rozwojem, muszę pomyśleć o wynajęciu czegoś większego. Szukam firmy, która wykonuje schody, będę potrzebował kilka sztuk.
#2016-02-05 08:14:27 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Jeśli chodzi o schody Łódź przyniesie Ci szczęście. Nie będziesz musiał daleko szukać, ponieważ łódzka firma metalstyl.pl wykonuje schody, ale oczywiście nie tylko schody. Każdy ich produkt jest wykonany z wielką dbałością o detale, o jakość, o czym zdonżyłem się kilkukrotnie przekonać.
#2016-02-05 10:36:42 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Ja u metalstyl.pl zamawiałem balustradę balkonową. Spisuje się rewelacyjnie, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności.
#2016-02-05 11:56:27 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

A może skusisz się na schody drewniane łódzkiego producenta? Oferta schodów drewnianych jest bardzo bogata i nie ogranicza się tylko do schodów, które przenoszą nas w wyobraźni do lat dziecięcych, kiedy spędzaliśmy każde wakacje na wsi. Mogą być równie dobrze nowoczesne, czy też połączone z elementami szklanymi. Chociaż do firmy to chyba bardziej pasowałyby stalowe schody. Wyglądają bardziej uniwersalnie, nie rzucają się aż tak w oczy.
#2016-02-05 12:05:48 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Wiem o tym, że schody drewniane wcale nie muszą być babcine. :) W domu rodzinnym mam schody drewniane, połączone ze szklanymi i wyglądają naprawdę fantastycznie. Nie chcę jednak sentymentem kierować się w pracy, dlatego chyba faktycznie postawię na szklaną wersję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015