#2016-02-04 02:38:06 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Cześć! Otóż kupiłem niedawno niewielką działkę za maistem, taką wiecie… rekreacyjną. Postawiłem sobie nawet tam altankę itd., ale za to ogrodzenie straszy… jest stare, wygląda jak średniowieczny, zaniedbany ostrokół i pomyślałem, że warto by było w końcu zrobić tam lepsze ogrodzenie (w końcu planuję tam też budowę domu, żeby wynieść się z miasta). Problem jednak w tym, że nie wiem, gdzie znajdę niezbędne elementy do postawienia płotu.
#2016-02-04 03:59:12 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Cześć. Słuchaj, jak potrzebujesz porządnych elementów do płotu, to wejdź sobie na stronę sklep.metalzbyt.com.pl/323-slupki. Znajdziesz tam zarówno poszczególne części, jak i całe zestawy. A nad jakim płotem właściwie myślałeś?
#2016-02-04 06:30:32 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Szczerze mówiąc na razie chcę postawić prosty płot z siatki, bo nim tam cokolwiek zacznie się dziać, to jeszcze trochę czasu minie, a boję się, że ktoś mógłby coś solidniejszego rozkraść, sama rozumiesz, że jak isę czegoś nie dogląda na co dzień, to może stać się łatwym łupem.
#2016-02-04 08:06:22 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

No to widzisz :) To nie może Ci też braknąć porządnego drutu wiązałkowego, bo na nic innego takiego płotu nie postawisz (przynajmniej tak mi się wydaje, że to będzie najsolidniej). Generalnie wydaje mi się, że w tamtym sklepie zrobisz na to przedsięwzięcie całe zakupy.
#2016-02-04 10:40:29 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

A właściwie co to jest za sklep? Jakiś dobry?
#2016-02-04 12:42:30 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Wiesz co, to jest jedna z większych hurtowni w okolicy, jeśli chodzi o jakieś elementy metalowe, narzędzia i tak dalej. Wiem, że sprzedają też w tym sklepie dobre elektronarzędzia. Mąż tam kiedyś kupił wiertarkę i szlifierkę kontową i jest bardzo zadowolony z nich. Generalnie jest to chyba jedna z większych hurtowni w naszej okolicy z takimi rzeczami.
#2016-02-04 13:54:03 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Dobrze, że mają stronę internetową :) No nic, zobaczę, co u nich znajdę, może akurat rzeczywiście tylko u nich uda mi się zrobić zakupy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015