#2016-02-01 08:00:07 

Czekistka

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Sopot

Wiek: 19

Witam, rozglądam się za dobrą szkołą językową w Poznaniu lub w okolicach. Znacie jakieś dobre firmy, które się tym zajmują i możecie polecić z czystym sumieniem? Prosiłabym o rzetelne rekomendacje ;)
#2016-02-01 09:05:58 

MerryLu

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Braniewo

Wiek: 49

Gorąco polecam zapoznać się ofertą jednej z najlepszych moim zdaniem szkół językowych w mieście: home-szkola.pl/ mają super ofertę i odbyłam świetny kurs z niemieckiego w Poznaniu –F8 gdy jeszcze tam mieszkałam ;) Bardzo się polubiłam z lektorkami i bardzo dużo wyniosłam z zajęć.
#2016-02-01 10:23:26 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

Wiesz co, to musimy poszukać wspólnie ;) Bo też rozglądam się za osoba, która by udzielała korepetycji z angielskiego w Poznaniu, bo te zajęcia które mam w szkole to tak hmm… powiedzmy, że nie do końca wiem co się na nich dzieje xD Najlepiej żeby korepetytor był młody i przystojny, wtedy od razu bym chętniej chodziła do niego na zajęcia :P
#2016-02-01 11:49:31 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Moje dziecko w tym roku czeka nauka hiszpańskiego Poznań ma akurat dosyć sporo interesujących szkół językowych i myślę, że nie powinnaś mieć problemów z wyborem. Najważniejsze żeby szkoła miała dobre opinie i faktycznie żeby dużo nauczyli ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015