#2015-12-29 09:06:40 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Witam wszystkich. Moja córka była wczoraj na balu noworocznym u swojej koleżanki z klasy. Rodzice tej dziewczynki mają dużo pieniędzy, w związku z czym dziewczynka ma wszystko o czym inne dzieci mogą tylko pomarzyć. My dorośli wiemy, że odpowiednie wychowanie nie polega na obdarowywaniu dziecka najdroższymi tabletami, ale ciężko to wytłumaczyć małemu dziecku. Córka zazrości jej wielu zabawek, a od wczoraj pokoju. Wróciła od niej podekscytowana, że koniecznie musimy namalować jej na ścianie jej ulubioną Alicję z krainy czarów. Zapytałam co ma na myśli, to wyjaśniła mi, że Zosia ma cały pokój zrobiony na kształt zamku królewny i że ona też chce mieć własną czarodziejską krainę. Stąd moje pytanie do was. W jaki sposób mogę spełnić prośbę córki?
#2015-12-29 11:17:22 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Hej. To akurat bardzo proste zadanie. Kup szablony ścienne, odrysuj jej na ścianie to o czym marzy i gotowe. Pełno jest ich dostępnych na rynku.
#2015-12-29 13:57:10 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Witam. Podzielam pani opinię, że niektórzy rodzice brak czasu starają wynagradzać dziecku drogimi prezentami. Jest jednak spora różnica między zbędnymi prezentami, a fajnie zrobionym pokojem. To w końcu miejsce, gdzie dziecko spędza większość swego czasu, więc ważne, by czuło się w tym pokoju dobrze. Polecam wejść na stronkę studio-dekoracji.com.pl/12-dla-dzieci. Mają tu ogromny wybór przeróżnych naklejek ściennych, więc córka z pewnością będzie zachwycona.
#2015-12-29 14:33:27 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Cześć. Jak tylko weszłam na tę stronkę studio-dekoracji.com.pl/5-naklejki-scienne to od razu zakochałam się w naklejce w kształcie klucza wiolinowego. Córcia gra na kilku instrumentach, więc kupię jej taką ścienną ozdobę na mikołajki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015